AKADEMIA FAMILIJNA

Najnowsze aktualności

” Nareszcie! W naszym przedszkolu ruszyła kolejna edycja Akademii Familijnej! Wspólnie wyruszamy w cudowną podróż budowania najważniejszego biznesu naszego życia-RODZINY.”

Gdy rodzice opanują już zasady, jakimi powinni się kierować na etapie „pierwszych kroków”, przychodzi czas na wychowanie dzieci w wieku 4-8 lat, które każdego dnia coraz silniej przejawiają swoją niepowtarzalną osobowość oraz zaczynają używać wolności i rozumu.

Powoduje to, że musimy coraz bardziej różnicować i indywidualizować nasze podejście do każdego z nich.

Podczas kursu „Pierwsze litery” rodzice zaczynają lepiej poznawać swoje dzieci oraz dostosowywać metody wychowawcze do wymagań tego okresu.